Kuruluşumuz işyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliğinin sağlanmasına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Kuruluşumuzda iş güvenliği ve işyeri hekimliği konusunda deneyimli, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle hizmet vermektedir.

Vizyonumuz İş Sağlığı ve Güvenliği önlemlerinin sadece mevzuat üzerindeki bilgileri gerçekleştirmek değil yaşam tarzı haline getirmektir.

Misyonumuz müşterilerimizin “iş sağlığı ve güvenli” konusundaki ihtiyaçlarına güçlü bir çözüm ortağı olmak ve Türkiye’nin geleceği için; Sağlıklı ve güvenli iş yerlerinin oluşması, iş kazaları ve meslek hastalıklarının önlenebilmesi için, toplumda bu yönde bir iş bilincinin ve güvenlik kültürünün yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmaktır.

BURSA MERKEZ OSGB OLARAK

  • İş sağlığı ve güvenliği konusunda deneyimli ve uzman kadrosu,
  • Danışmanlık hizmeti verilen yüzlerce müşteriden kazanılan bilgi birikimi,
  • A, B, C sınıfı iş güvenliği uzmanları ve deneyimli iş yeri hekimlerinden oluşan, kalite ve sorumluluk bilincine sahip, tecrübeli kadrosu ile hizmetinizdedir.


Dürüst, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı, sorumluluk bilici yüksek, gelişen, yeniliklere açık değerlerimizle sizlere hizmet vermekten onur duyarız.